PetržalkaPetržalka
přát, neděle 23.2.2020,  , sestřih
2:4
(1:1)
FC Vysočina U17FC Vysočina U17
 
Branky: 23., 86. – 18. Trojan, 51. Homola, 65. Jonáš, 67. Vítek
Diváci: 0
FC Vysočina U17: Mašek – Krejčí, Raus (45. Jonáš), Homola – Křehlík – Vrána (45. Folejtar), Fila, Miška (60. Vítek), Farka (45. Vodička) – Trojan, Bulička.
Stanice TV prenosu: sestřih
 

Komentář

„Po delší době jsme si vyzkoušeli rozestavení 3-5-2 a musím říci, že jsem rád, jakým způsobem to hráči zvládli. Směrem odzadu nám fungovala rozehrávka, záložní řada si dobře odskakovala do meziprostorů a útočníci dostávali dostatečný počet přihrávek do svých náběhů. Opravdu jsme byli hodně nebezpeční a vytvořili si spoustu šancí. Na zamyšlenou je jejich neproměňování. I proto skončil první poločas remízovým stavem, když se hlavou prosadil Trojan. Ve druhé půli jsme již v koncovce byli efektivnější a díky brankám Homoly, Jonáše a Vítka odskočili na rozdíl tří branek. V závěru jsme si po rohovém kopu nechali snížit na konečných 2:4. Všechny zápasy na soustředění jsme tak zvládli výsledkově velmi dobře. Kluci zaslouží pochvalu a uznání. Někteří museli překonávat velkou únavu a prokázat své morálně-volné vlastnosti. Jsem rád, že se již všichni hráči uzdravili a mohou tak pracovat v následujících trénincích naplno a být k dispozici k posledním dvěma přípravným zápasům. Hlavní jarní část soutěže se nám totiž nezadržitelně blíží,“ konstatoval po odehraném utkání Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu se Zdeňkem Übehubrem

Dne 8. dubna to bylo 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Na úvod přijměte pozvání k nahlédnutí do pomyslné kroniky jihlavského fotbalu, přičemž roli průvodce... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu