08.10.2018, Juniorskaliga.cz

Kolář lapil penaltu, tudíž juniorka veze bod z Karviné

Kolář lapil penaltu, tudíž juniorka veze bod z KarvinéJuniorský tým jede už šel kol v rytmu prohra - remíza. Potvrdil to i dnes v Karviné, kde ve velmi omlazeném složení vybojoval cenný bod za bezbrankovou remízu 0:0. Před tímto soupeřem tak v tabulce udržel jednobodový náskok. Velkou zásluhu na tom má gólman Kolář, jenž v 57. minutě lapil penaltu!

KarvináKarviná
11.kolo, pondělí 8.10.2018, 13:00
0:0
(0:0)

ŽK: 72. Svatík, 83. Smejkal
Rozhodčí: Dubravský – Horák, Lakomý
Karviná: Ciupa – Fokaidis, Gros, Hejda, Hruška, Hujo, Motyčka, Věčorek, Wala, Kocsis, Sembol Náhradníci: Kaštan, Navrátil, Tichý, Giľák
FC Vysočina: Kolář – Vašíček, Svatík, Beseda, Řezáč – Urbánek – Točík (63. Lokvenc), Karmazín, Šteffl (74. Pavlík), Smejkal – Zhou (77. Časta).

„Dnes jsme sehráli velmi dobré utkání z hlediska týmového výkonu a defenzívní práce. Škoda, že jsme náš poctivý výkon nepodpořili brankami a tříbodovým ziskem. Na druhou stranu musím přiznat, že s ohledem na vývoj duelu je remíza asi spravedlivá. Troufám si říci, že v první půli jsme byli lepším celkem. Naši největší šanci spálil po přihrávce Šteffla Řezáč, který šel ze strany sám na gólmana, ale pouze jej nastřelil. Ve druhém poločasu se domácí herně zvedli a získali možnost pokutového kopu, který jsme dopustili poté, co jsme nezachytili rychlou rozehrávku trestného kopu. Naštěstí nás podržel gólman Kolář, který penaltu chytil Fokaidisovi. Vítězství na naši stranu mohl strhnout Zhou, ale ani on nemířil přesně. V závěru jsme zase přežili několik nebezpečných karvinských závarů a standardek,“ řekl k remízovému utkání trenér Michal Kadlec.

Baráž | Karviná - FC Vysočina | 2:1
Baráž | FC Vysočina - Karviná | 1:1