(2:0)

Góly: 18. Očovan, 23. Mišák – 79. Tecl
Bohemians Praha: Winter – Ježdík, Mihalik, Horáček, Križan – Demeter, Granovič – Mišák, Glazunov, Guilhemme – Očovan.
FC Vysočina: Rožník – Gabriel, Fadrný, Gavrić, Šilinger – Dolejš, Velický, Dort (62. Štancl), Kosak – Sedláček, Tecl

V poli se hrál poměrně vyrovnaný zápas ve velkém nasazení, ovšem před brankou byla mnohem nebezpečnější Vysočina. Ve 3. minutě byl po přihrávce Šilingera v šanci Tecl a tentýž hráč se neprosadil ani v minutě 15. V 17. minutě byl ve vápně v nadějné příležitosti Sedláček, ale neprosadil se. O minutu později přišla jihlavská chyba ve středu pole, kterou gólově využil Očovan. Jihlava útočila a byla několikrát blízko vyrovnání. Sedláček v dobré pozici hlavičkoval nad, Dort z voleje pálil vedle a ve 23. minutě mezi tři tyče nemířil ani Tecl po přihrávce Dorta. Následoval nevyužitý roh Vysočiny a rychlý brejk Bohemians nekompromisně zakončený Mišákem. Ve 25. minutě neproměnil obrovskou šanci Tecl po přihrávce Kosaka a ve 28. Dolejš centr skoro z brankové čáry a z jeho přihrávky skóroval Dort. Bohužel, asistent rozhodčího trochu překvapivě mával offside. Jihlavská ofenzivní snaha vrcholila v závěru první čtyřicetiminutovky. Ve 38. minutě krásná tečovaná rána Kosaka skončila vedle tyče a o minutu později exjihlavského Wintera nepřekonal ve vyložené pozici ani Dort. I ve druhém poločase byla pozornost diváků více upřena před střížkovskou branku. Tu výborně hájil Winter, pozorná byla i obrana a především pokračovalo jihlavské trápení s koncovkou. První branka Vysočina v letní přípravě tak padla až po 79 minutách hry. Mladík Štancl vysunul Kosaka, který byl faulován ve vápně – penalta. K té se postavil Tecl, ale Winter jeho pokus vystihl. Na dorážku však byl krátký – 2:1.

1.kolo | FC Vysočina - Bohemians Praha | 0:3
30.kolo | Bohemians Praha - FC Vysočina | 2:0