FC Vysočina BFC Vysočina B
15.kolo, neděle 31.10.2010, 13:15
5:0
(3:0)
Zlín BZlín B
 
Branky: 12. Prokop Jakub, 18. vlastní Prokop Matěj, 26. Veselský, 63. Trojánek a 72. Maruš.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Zimola - Rejthar (66. Zima), Kriegsmann, Ujčík, Poul - Maruš, Hron, Kubát Jar., Homola (55. Severa) - Prokop (61. Čáp), Veselský (50. Trojánek).
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Dnes jsme vyhráli zcela zaslouženě. Zlín byl dnes velmi slabým soupeřem a my ho přehráli rozdílem třídy. Bylo to jedno z jednoduších utkání, kterých v této soutěži příliš není. Od začátku jsme udávali tempo hry a naše vítězství mohlo být i výraznější. Na mužstvu je již vidět, že jsme ušli od léta kus cesty a neustále se zlepšujeme. Kluci jsou pořád ve fázi, kdy poznávají dorostenecký fotbal a někdy to není zrovna jednoduché. Pracují však velmi tvrdě a pochopili, že k vrcholu vede jenom tvrdá dřina. Mají své sny, kterým podřizují úplně všechno. Čeká nás poslední utkání doma ze Slováckem a věřím, že ho zvládneme. Věřím, že během přechodného období a zimní přípravy jsme schopni se výrazně zlepšit. S výkonem mužstva i přístupem hráčů jsme byli dnes spokojeni. Vítěztví je zcela zasloužené."

Fotogalerie

           
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2018

1. Zoubele Lukáš 234b.
2. Tlustý Petr 144b.
3. Fulnek Jakub 114b.
4. Vízek Patrik 78b.
5. Vedral Filip 65b.
6. Levin Vladislav 64b.
7. Vejmola Luděk 61b.
Aktuálně

Fotbalista roku: čtyři odchovanci FCV ve dvacítce!

Včerejší slavnostní vyhlášení tradiční ankety Fotbalista roku 2018, v níž hlasují trenéři, hráči i novináři, nezůstal bez stopy FC Vysočina a přinesl velké ocenění práci s mládeží v jihlavském klubu. Mezi elitní dvacítku českých fotbalistů se prosadily hned čtyři „Hvězdy Vysočiny“! Navíc Martin Svědík obsadil za rok 2018 sedmou příčku mezi... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu