OpavaOpava
17.kolo, čtvrtek 20.5.2010, 12:00
2:1
(1:1)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Gól Vysočiny: Kavka
Diváci: 0
FC Vysočina B: Kopeček - Brabec (57. Bouček), Čížek, Beránek, Cipruš - Vokoun, Kavka (57. Průcha), Hráček, Vodáček - Kučera, Kulík.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Domácí Opava hraje o postup a tudíž bylo jasné, že nás čeká velmi těžké utkání. Začali jsme velmi dobře a již v 15. minutě jsme mohli vést 3:0. Mužstvo podalo vynikající výkon a jsem na něj pyšný. Cením si především toho, jakým způsobem zvládli kluci utkání po psychické stránce. Nebylo lehké vyrovnat se s věcmi, které rozhodčí na hřišti předváděli. Je to pro kluky velmi cenná zkušenost."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2019

1. Klobása Stanislav 299b.
2. Smejkal Tomáš 124b.
3. Vejmola Luděk 105b.
4. Tijani Mohamed 103b.
5. Tlustý Petr 58b.
6. Fortelný Jan 56b.
7. Jawo Lamin 50b.
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu