17.07.2015, Miroslav Fuks

Zápas proti Staré Říši ukončila průtrž

Zápas proti Staré Říši ukončila průtržUtkání juniorky proti divizní Staré Říši bylo od 20. minuty poznamenáno silným deštěm s kroupami. Z tohoto důvodu byl zápas po poločase ukončen. Jediný gól padl ve 43. minutě, když se po standardní situaci trefil Miloš Kriegsmann.

 
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
přát., pátek 17.7.2015, 17:00, Bedřichov
1:0
(1:0)
Stará ŘíšeStará Říše
 
Gól: 43. Kriegsmann
Diváci: 0
FC Vysočina jun.: Soukup - Hron, Kriegsmann, Mlakić, Chyla - Spirkoski, Zábordský - Mikuš, M.Šerý, Klusák - Veselský. Náhradníci: Kolář - Ujčík, Rychetník, D.Šerý, Hekerle, Nehoda, Fiala, Mašić.
 

Komentář

Utkání, které se hrálo na Bedřichově, bylo od 20. minuty poznamenáno silným deštěm s kroupami. Z tohoto důvodu byl po poločase zápas ukončen. Jediný gól padl ve 43. minutě, když se po standardní situaci trefil Kriegsmann.
 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu