17.07.2015, Miroslav Fuks

Zápas proti Staré Říši ukončila průtrž

Zápas proti Staré Říši ukončila průtržUtkání juniorky proti divizní Staré Říši bylo od 20. minuty poznamenáno silným deštěm s kroupami. Z tohoto důvodu byl zápas po poločase ukončen. Jediný gól padl ve 43. minutě, když se po standardní situaci trefil Miloš Kriegsmann.

 
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
přát., pátek 17.7.2015, 17:00, Bedřichov
1:0
(1:0)
Stará ŘíšeStará Říše
 
Gól: 43. Kriegsmann
Diváci: 0
FC Vysočina jun.: Soukup - Hron, Kriegsmann, Mlakić, Chyla - Spirkoski, Zábordský - Mikuš, M.Šerý, Klusák - Veselský. Náhradníci: Kolář - Ujčík, Rychetník, D.Šerý, Hekerle, Nehoda, Fiala, Mašić.
 

Komentář

Utkání, které se hrálo na Bedřichově, bylo od 20. minuty poznamenáno silným deštěm s kroupami. Z tohoto důvodu byl po poločase zápas ukončen. Jediný gól padl ve 43. minutě, když se po standardní situaci trefil Kriegsmann.
 
Související
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu