17.07.2010, David Zeman

Vysočina na soustředění rozstřílela Chomutov

Vysočina na soustředění rozstřílela ChomutovVysočina si ve druhém utkání na soustředění v Blšanech poradila s třetiligovým FC Chomutov. Svému soupeři nasázela 8 gólů, když dva zásahy si připsali Martin Bača a slovenský útočník Arnold Šimonek, po gólu si připsali Robin Demeter, Stanislav Tecl, Jiří Gába a Jan Kosak.

ChomutovChomutov
přát., sobota 17.7.2010, 10:30
0:8
(0:3)

Góly: 24.Šimonek, 38.Šimonek, 43. Demeter, 60. Kosak, 62.Bača, 77.Tecl, 83.Gába, 86.Bača
Diváci: 50
FC Vysočina: Rožnik - Veselý, Halama, Šimáček (46. Tlustý), Gavrič - Dolejš (46. Tecl), Gába, Dort (46. Karlík), Görner (46. Bača), Demeter (46. Kosak) - Šimonek (57. Gabriel)

„Po zápase na Střížkově, kde jsem byl nespokojen s druhým poločasem došlo k důrazným pohovorům s hráči. Vzali si to k srdci a k dnešnímu zápasu přistoupili zodpovědně. Soupeř nás v úvodních 15-ti minutách překvapil vysunutou obranou, kdy nás napadal na naší obranné polovině. Rozhodující byla první branka Arnolda Šimonka a od té doby jsme začali soupeře přehrávat, vytvořili jsme si spoustu gólových příležitostí, měli jsme 14 střel na bránu a 16 střel šlo mimo, po poločase proběhlo hromadné střídání a střídající hráči dokázali přinést potřebnou kvalitu. Hráli jsme až do konce a soupeř překvapil otevřenou hrou za jakéhokoliv stavu." řekl k utkání trenér Luboš Urban.