07.09.2014, David Zeman

U19: Vyloupili Bazaly

Starší dorost pokračuje v kvalitních výkonech. Tentokrát se mu podařilo vyloupit ostravské Bazaly. Vysočina v první půli přečkala dvě šance Ostravy, po přestávce už svého soupeře do ničeho nepustila a David Štěpánek vsítil vedoucí branku. Poté už si Jihlava své vedení uhlídala a utkání tak skončilo 0:1 (0:0).

OstravaOstrava
8.kolo, sobota 6.9.2014, 13:00
0:1
(0:0)

Gól: 66. Štěpánek.
FC Vysočina: Kolář - Hekerle, Rychetník, Šerý D. (22. Vedral), Fiala - Vitásek (77. Kolčava), Štěpánek - Šerý M., Šimončič (83. Čermák), Mazel (86. Ločárek) - Liška (64. Klíma).

"Vítězství na Bazalech se zrodilo na základě výborných individuálních výkonů, týmové součinnosti, taktické disciplíně a nesmírnému fyzickému nasazení. Domácí si v prvním dějství vypracovali dvě příležitosti, drželi více míč na kopačkách, ale my se dostávali za jejich obranu do blízkosti branky zejména přes křídelní prostory a dobrým pressingem ve středu hřiště, bohužel nám scházela větší kvalita ve finální části. Druhý poločas jsme prakticky domácí do větších příležitostí nepustili a sami rozhodli utkání po rohovém kopu, kdy domácí vysunuli 3 hráče a D.Štěpánek využil pobídky kopajícího M.Šerého. Domácí se snažili o zvrat, ale dobře pracující defenzíva celého mužstva nepřipustila domácím žádnou možnost korigovat stav, naopak jsme mohli  přidat další branku. Kluci, jak se říká, si sáhli na dno a sami se odměnili za výborný výkon. Nyní, po pěti utkáních na soupeřových hřištích, nás čekají dva domácí zápasy s Plzní a Teplicemi, tak uvidíme, zda navážeme na stávající trend." pochválil své svěřence trenér Josef Vrzáček.