02.10.2013, David Zeman

U19: Těsná prohra na Slovácku

U19: Těsná prohra na SlováckuStarší dorost U19 podává v poslední době zlepšené výkony a tento fakt chtěl jistě potvrdit i na půdě desátého týmu tabulky, Slovácka. Bohužel už v prvním poločase se Slovácko dostalo do vedení, které potvrdilo ve druhém poločase, starší dorost si tak veze těsnou porážku 2:1 (1:0), když jediný gól Vysočiny vstřelil Klíma.

SlováckoSlovácko
13.kolo, středa 2.10.2013, 11:00
2:1
(1:0)

Gól Vysočiny: 62. Klíma
FC Vysočina: Soukup - Hron, Kriegsmann, Rychetník, Ujčík - Maruš, Spirkoski, Zábrodský, Veselský - Klíma, Duba (78. Štěpánek)

"Odehráli jsme velmi dobrý zápas, který však z našeho pohledu bohužel skončil bez bodového zisku. Soupeř se ujal vedení, když nás přecíslil na pravé straně a přesnou kombinaci zakončil Sadílek. Ve druhé půli domácí zvýšili na 2:0 díky přesně trefené střele z dálky. Snažili jsme se vstřelit kontaktní branku, což se nám podařilo díky dobrému presingu a výborné koncovce Klímy. Snažili jsme se o vyrovnání, což by se nám i podařilo, kdyby ve 100% šanci neselhal Maruš. Bodu jsme byli velmi blízko a za předvedený výkon bychom si ho i zasloužili. Bohužel jsme nebyli produktivní tak, jako v předchozích dvou duelech," řekl po utkání trenér David Oulehla.