02.10.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostnenci jasně vyhráli s Frýdkem-Místkem B

U19: Starší dorostnenci jasně vyhráli s Frýdkem-Místkem BStarší dorostenci nastoupili k dalšímu utkání na půdě soupeře, tentokrát ve Frýdku-Místku. Skóre otevřel dvěmi góly v prvním poločase Lorenc. Ve druhém poločase přidali dorostenci Vysočiny dalších šest gólů a tak vyhráli přesvědčivě 8:1!

Frýdek-Místek BFrýdek-Místek B
10.kolo, neděle 1.10.2017, 12:00
1:8
(0:2)

Góly: 16. a 38. Lorenc, 63. Mikuška, 70. Šteffl, 73. Matulka, 78. Řezáč, 83. Malata Mirek, 88. Lokvenc
Diváci: 50
FC Vysočina: Duba (80. Jágrik) – Svoboda T., Trojánek, Mikuška, Křišťál – Urbánek (70. Pejřimovský) – Lokvenc, Matulka (80. Malata Mir.), Šrámek (57. Šteffl), Řezáč (80. Havlín) – Lorenc.

„V první půli bylo vidět v poli celkem vyrovnané utkání. Rozdíl byl v proměňování šancí. My jsme ze tří proměnili dvě, když se dvakrát prosadil Lorenc. Domácí ve dvou vyložených šancích vychytal výborný Duba. Druhá půle již byla v naší režii. Potřebnou kvalitu do hry nám vnesl střídající Šteffl. Vypracovali jsme si dostatek příležitostí k tomu, abychom skóre výrazně navýšili. Po rohovém kopu se nejprve prosadil hlavou Mikuška. Následně jsme zbytečně vyrobili individuální chybu, po které vstřelili domácí gól na 1:3. Hned po rozehrávce se ke střele dostal Šteffl, který navýšil skóre na 1:4. O chvíli později se přesně trefil Matulka. Řezáč svoji druhou vyloženou šanci již také zužitkoval a vedli jsme již 1:6. Po třech minutách na hřišti dal naši sedmou branku střídající Malata a vše završil dvě minuty před koncem krásnou střelou Lokvenc. Kluci hlavně za druhou půli zaslouží pochvalu. Bylo vidět, že byli hladoví po gólech. Škoda obdržené branky. Takovou individuální chybu bychom již vyrábět neměli. Moc mě mrzí zranění Urbánka, který po nevybíravém faulu zápas nedohrál. Stejně tak mají šrámy Duba, Řezáč a Křišťál. Máme však týden na to, abychom se dali zdravotně co nejvíce do pořádku a byli co nejlépe připraveni na domácí utkání se Znojmem!“ zhodnotil utkání trenér Kamil Průša.