16.10.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostenci pokračují na vítězné vlně!

U19: Starší dorostenci pokračují na vítězné vlně!Starší dorostenci vycestovali na hřiště Opavy B, která byla před tímto utkáním na předposledním místě, tudíž byl favorit utkání jasný. Od začátku to hráči Vysočiny potvrzovali, když už v 10. minutě otevřel skóre Matulka. V prvním poločase přidal ještě dvě branky Lorenc. Ve druhém skóroval už pouze Pavlas a tak si Vysočina odvezla z Opavy tři body za výhru 0:4!

Opava BOpava B
12.kolo, neděle 15.10.2017, 12:00
0:4
(0:3)

Góly: 15. a 40. Lorenc, 10. Matulka, 71. Pavlas
Diváci: 40
FC Vysočina: Duba (75. Jágrik) - Svoboda T., Křišťál, Mikuška, Řezáč - Urbánek, Pejřimovský (45. Pavlas) - Lokvenc (55. Křivánek), Šteffl (55. Havlín), Matulka - Lorenc (70. Šrámek).

"Do dnešního zápasu jsme pozměnili rozestavení, kdy jsme se snažili o zhuštění středové zóny hřiště s cílem donutit domácí k dlouhým a vysokým přihrávkám. Soustředili jsme se tak na osobní souboje a následně na zisk odražených míčů. Musím říci, že toto dnes hráči plnili velmi dobře. Do útočné fáze jsme chtěli přecházet co nejrychleji a nejjednodušeji, kdy jsme chtěli využívat rychlých krajů a hrotového útočníka. I toto se nám dařilo a zcela zaslouženě jsme po první půli vedli o tři branky. Při prvním gólu se nám podařila sehrát perfektně standardní situaci, po které se prosadil Matulka. O pět minut později se trefil Lorenc, který se do poločasu prosadil ještě jednou. Domácí měli v poslední minutě jasnou gólovou příležitost, která naštěstí skončila mimo naši branku. Druhou půli jsme si zkušeně pohlídali, domácí jsme nepustili do žádné šance a navíc přidali čtvrtou branku díky přesné střele Pavlase. Za dnešní výkon zaslouží všichni hráči pochvalu. Bylo vidět, že byli maximálně soustředění a odhodlaní uspět. Hra hlavně v první půli snesla opravdu vysoké měřítko!" řekl po utkání trenér Kamil Průša.