13.05.2017, Petr Chudoba

U19: Důležitá výhra na hřišti druhé Plzně

U19: Důležitá výhra na hřišti druhé PlzněStarší dorostenci hráli utkání na půdě druhé Plzně, které díky brance Lorence v poslední minutě vyhráli 2:1. Hráči Vysočiny podali velice dobrý týmový výkon, který byl po zásluze odměněn třemi body.

PlzeňPlzeň
28.kolo, pátek 12.5.2017, 13:00
1:2
(0:1)

Góly: 60. Míka – 19. Řezáč, 90. Lorenc
FC Vysočina: Konrád – Pavlík, Křišťál, Mikuška (45. Průša), Dujmović – Urbánek, Karmazín – Matulka (77. Časta), Svatík (25. Bojo), Řezáč (65. Vrzal) – Svoboda (62. Lorenc)

„V první půli jsme podali solidní výkon, který byl korunován brankou Řezáče. Druhá půle, po dvou vynucených střídáních, již tak kvalitní z naší strany nebyla. Domácí zaslouženě po rohovém kopu vyrovnali. Na našich hráčích však byla vidět obrovská touha konečně získat tři body. Jelikož jsme měli více fyzických sil a potřebné štěstí, tak jsme byli odměněni vítězným gólem Lorence. Kluci podali opravdu dobrý týmový výkon, který byl korunován dvěma třemi kvalitními individuálními výkony. Musím ocenit všechny střídající hráče, kteří vstoupili do utkání a svoji nelehkou roli zvládli. Moc si vážím touhy a odhodlání kluků, kteří tentokrát věřili a udělali všechno pro to, abychom odjeli s výhrou. Dát vítěznou branku v poslední minutě se nepoštěstí často. O to více si během víkendu můžeme užít radosti. Jsem přesvědčen, že nám dnešní zápas vlije novou krev do žil a že v následujících dvou domácích utkáních uděláme další důležité body, které nás v tabulce vynesou výše!“ okomentoval utkání trenér Průša.