07.04.2015, David Zeman

U17: S Třincem si doma poradili

U17: S Třincem si doma poradiliMladší dorost U17 se po šňůře tří utkání venku představil na domácím hřišti a přivítal Třinec. V první půli Třinec poctivě bránil a prosadit se dokázal pouze Adam Průša. Ve druhém poločase proměnil penaltu Adam Vlk a chvíli po něm zvyšoval už na 3:0 Dominik Rážek. Utkání skončilo výsledkem 3:0 (1:0).

21.kolo, neděle 5.4.2015, 12:00
3:0
(1:0)
TřinecTřinec

Góly: 26. Průša, 62. Vlk (p.k.), 64. Rážek.
FC Vysočina: Konrád – Vašíček (51. Vrzal), Vlk, Jilg, Mužátko (51. Kafoněk) – Malár – Fikar (51. Svoboda R.), Karmazín (68. Časta), Smejkal, Průša – Rážek.

„Po třech kolech, která jsme všechna hráli venku, jsme se poprvé představili na domácím hřišti. Třinec přijel s hodně defenzivní taktikou. Pozlobil nás hlavně ze standardních situací. V první půli jsme předváděli celkem kvalitní výkon. Škoda, že jsme vstřelili jen jednu branku. Ve druhé půli se nám již tolik herně nedařilo. Díky faulu na Smejkala jsme však kopali pokutový kop, který bezpečně proměnil Vlk. Chvíli na to vstřelil svojí první branku za dorost U17 Rážek a bylo rozhodnuto. Máme velkou radost, že se nám vstup do soutěže vydařil a v prvních čtyřech kolech nepoznali hořkost porážky. Nyní některé z nás čeká krásný turnaj v exotické Guatemale, který si můžeme opravdu užít!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.