09.09.2014, David Zeman

U17: Proti Zlínu bez bodu

Mladší dorost U17 prožívá slabší období, které chtěl zlomit proti Zlínu. Vysočina vstoupila do utkání aktivně, bohužel svoje šance neproměnila a tak ji Zlín potrestal z pokutového kopu. Zlín hned po přestávce přidal dva góly a i přes šance Vysočiny už se skóre nezměnilo, konečný stav utkání tak byl 0:3 (0:1).

6.kolo, neděle 7.9.2014, 11:00
0:3
(0:1)
ZlínZlín

FC Vysočina: Konrád – Vrzal (40. Bartók), Jilg, Vlk (64. Svoboda R.), Kafoněk – Malár – Vašíček (57. Polcar), Smejkal, Průša, Mužátko (64. Pecina) – Fikar.

„První půle se mi naše hra líbila. Hráli jsme kombinačně a vytvořili si dvě tři slibné šance. Bohužel jedna z možností skončila pouze na břevně a ve druhém případě zneškodnil Průšovu šanci hostující brankář. Zlín šel do vedení z pokutového kopu po zbytečném faulu Vrzala. Do druhé půle jsme šli s odhodláním pokračovat v naší hře a pokusit se skóre otočit. Toto se nám bohužel nepodařilo. Druhou branku jsme obdrželi po individuální chybě Vlka. V tento moment jsme hru otevřeli a z protiútoku inkasovali potřetí. V závěru zápasu skončila hlavička Fikara opět jen na břevně. Myslím, že je výsledek pro nás celkem krutý. Pokud ovšem nedokážeme vstřelit branku, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. I přes špatné výsledky ve třech našich posledních utkáních jsem přesvědčen, že jdeme v tréninku správnou cestou a věřím, že se vše v lepší obrátí!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.