03.11.2014, Miroslav Fuks

U16: S podzimem se loučili výhrou nad Slováckem

U16: S podzimem se loučili výhrou nad SlováckemMladší dorost U16 přezimuje na výborné 2. příčce Moravskoslezské ligy, což potvrdilo zasloužené víkendové vítězství nad Slováckem v poměru 4:1 (2:0). jednu branku si hosté vstřelili sami, z penalty se trefil Dominik Rážek a hned dvakrát skóroval David Šteffl.

17.kolo, neděle 2.11.2014, 13:00
4:1
(2:0)
SlováckoSlovácko

Branky: Štefl 2, Rážek z penalty, vlastní
FC Vysočina: Duba - Řezáč, Trojánek, Křišťál, Pejhřimovský - Matulka (64. Kašík), Šteffl, Urbánek, Chlumský - Rážek (70. Bence), Polcar (55. Špaček)

„První šanci v zapase měli hosté, kdy šel sám hráč Slovácka na naší branku. Naštěstí míč putoval vedle branky. Naší první branku vstřelil po rohovém kopu a nacvičeném signálu hlavou Šteffl. Druhou branku vsítil z penalty Rážek po faulu na Polcara. Tak skončil i první poločas. Hned v úvodu druhého poločasu zaznamenal svojí druhou branku Šteffl, když se levačkou trefil s velkého vápna a my vedli 3:0. Po této brance hosté po našem nedůsledném bránění vstřelili svojí první branku. Čtvrtou branku si hráči Slovácka dali sami. Musím konstatovat, že prohra Slovácka byla až velmi krutá za výkon, který tady předvedli. V zápase byly pasáže, kdy byli lepším týmem. Jinak hráčům Jihlavy děkuji za odježděný zápas na závěr podzimní sezony. Tento tým má opravdu bojovného ducha a je vidět, že většina hráčů se výkonnostně zlepšuje,“ řekl k loučení s podzimem trenér Petr Kuchta.