19.03.2018, Ondřej Šourek

Starší dorost vítězně proti Staré Říši

Starší dorost vítězně proti Staré ŘíšiKvůli odloženému prvnímu jarnímu kolu soutěže odehráli další přípravné utkání také starší dorostenci. Soupeřem jim bylo opět mužstvo dospělých hrající divizi - tentokrát Stará Říše.

FC Vysočina U19FC Vysočina U19
přát., neděle 18.3.2018,
4:2
(2:1)
Stará ŘíšeStará Říše

4. Křivánek, 32. Křišťál, 53. Řezáč (p.k.), 80. Svoboda T. – 29. (p.k.), 67. hosté
FC Vysočina U19: Jágrik (45. Lancman) – Křišťál (45. Pavlas), Trojánek, Pejřimovský, Řezáč (72. Vrba) – Urbánek – Lokvenc (45. Růžička), Svoboda A. (45. Havlín, 52. Lát), Šteffl (57. Šrámek), Svoboda T. (72. Pavlík) – Křivánek (75. Svoboda T.)

Kamil Průša: „Hned v úvodu zápasu jsme šli do vedení díky Křivánkovi, který proměnil odraženou střelu Lokvence. Vyrovnat jsme si nechali z pokutového kopu, kterému předcházela nepovedená malá domů Trojánka a následný faul Jágrika. Velmi důležitá byla naše rychlá odpověď v podobě gólu Křišťála, který zužitkoval Křivánkův centr. Poločasové vedení jsme v 53. minutě navýšili, když se z pokutového kopu, po faulu na Šteffla, prosadil Řezáč. Škoda, že jsme obdrželi druhou branku, když po rohovém kopu chyboval Lancman. Deset minut před koncem upravil na konečných 4:2 velmi dobře hrající Tomáš Svoboda, k němuž propadl centr Láta. Samozřejmě nás těší výhra a čtyři vstřelené branky. Navíc proti dospělému týmu hrající divizní soutěž. Na druhou stranu jsme opět dvakrát inkasovali. Nad defenzívou se musíme opravdu pořádně zamyslet. Během celé zimní přípravy děláme hrubé individuální chyby, nezvládáme obranné standardní situace a dostáváme tak velký počet branek. Nesmíme si myslet, že v každém zápase protivníka přestřílíme!“