13.08.2022, Miroslav Fuks

Starší dorost skvěle - zvítězil v Mladé Boleslavi!

Starší dorost skvěle - zvítězil v Mladé Boleslavi!Starší dorost navázal na velmi dobrý výkon z úvodního kola po návratu do nejvyšší soutěže a přidal k němu i gólovou efektivitu! Není divu, že dosáhl velmi cenného a navíc výrazného vítězství na půdě Mladé Boleslavi - 0:5 (0:0)! Po dvou brankách zaznamenali Filip Šancl a František Och a jednou se trefil Daniel Raus.

Ml. BoleslavMl. Boleslav
2.kolo, sobota 13.8.2022, 11:00
0:5
(0:0)

Branky: 47. a 67. Šancl, 64. a 77. Och, 60. Raus
FC Vysočina: Janota - Haala, Raus (74. Štancl), Švanda, Farka - Panský (81. Šmíd), Smejkal - Chytrý (46. Klouček), Šancl (85. Udržal), Zahradník (81. Jícha) - Och.

"Úvod přinesl větší aktivitu domácích, kteří více drželi míč, přesto jsme to byli my, kteří si do 25. minuty vytvořili tři jasné, bohužel neproměněné brankové příležitosti. V závěru půle se do nebezpečné situace dostali i domácí hráči. Druhá část přinesla z naší strany větší kvalitu, jak v pohybu, tak v kombinační schopnosti. I díky tomu skóre otevřel Šancl, který na sebe vzal odpovědnost, přešel přes dva hráče a tečovanou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Poté jsme kontrolovali utkání a během čtvrdhodiny přidali další branky. Ocenil bych nejen tříbodový zisk v nejvyšší soutěži, ale i pracovitost celého mužstva," řekl k utkání trenéra Josef Vrzáček.