07.05.2011, Miroslav Fuks

Starší dorost po zásluze přehrál Dynamo

Starší dorost po zásluze přehrál DynamoExtraligoví starší dorostenci navázali na cennou výhru z půdy pražské Slavie a dokázali si doma poradit i s českobudějovickým Dynamem. Vedení se ujali v 35. minutě po trefě Martina Štancla. Ve druhé části branky přidali Radim Šuta a Jan Kliment. Hosté na konečných 3:1 (1:0) korigovali v poslední minutě tohoto kvalitního a agresivního utkání.

25.kolo, sobota 7.5.2011, 11:00
3:1
(1:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Góly Vysočiny: Štancl, Šuta, Kliment
FC Vysočina: Kotnour – Cipruš, Turek, D.Procházka, Tvrdý (31. Zeman) – Vokoun (46. Masopust), Hráček, Beránek, Brabec (55. Šuta) – Štancl, Kliment.

„V první půli jsme byli lepším celkem a po zásluze jsme se ujali vedení, když Zeman rozehrál rohový kop na Cipruše, který ve vápně našel dorážejícího Štancla. Bez šancí však v první části nebyli ani hosté, tudíž jsem v poločase nemohl být s výkonem zcela spokojen. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a přidali jsme další dvě branky. Nejdříve po akci Zemana krásně skóroval Šuta a na 3:0 zvyšoval po standardní situaci skluzem Kliment. V závěru hrubě chyboval stoper Procházka a hosté snížili. Tento moment mne velmi mrzel, stejně tak i vynucené střídání Tvrdého. Jeho kolení vazy snad budou jen natažené,“ uvedl po utkání trenér Pavel Procházka.