12.07.2010, David Zeman

Starší dorost na začátek soustředění porazil Vrchovinu

Starší dorost sehrál na úvod soustředení v Bystřici nad Pernštejnem utkání proti SFK Vrchovina. Soupeře dokázali porazit 3:0 po brankách Císaře, Procházky a Šuty.

 
VrchovinaVrchovina
přát., neděle 11.7.2010, 18:00
0:3
(0:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: Císař, Procházka, Šuta
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: I. poločas: Kopeček (31. Malinkovič) – Göth, Turek, Vonásek, Kryštůfek – Přibyl, Fadrný, Štancl, Kliment – Zeman, Císař. II. poločas: Malinkovič (60.Kotnour) – Čížek, Beránek, Procházka, Cipruš – Vokoun, Šuta, Vodáček, Kulík – Štancl (75.Zeman), Císař (75. Kliment)
 

Komentář

„Bylo to úvodní utkání přípravy, takže zápas měl spíše přůměrnou kvalitu. Radost mi ovšem udělalo, že jsme neobdrželi žádný gól." zhodnotil zápas krátce trenér Pavel Procházka, který se zároveň vyjádřil i k soustředění, na kterém je momentálně starší dorost v Bystřici nad Pernštejnem „Trénujeme 3-fázově, k dispozici máme travnaté hřiště, stejně jako hřiště s umělým povrchem. Můžeme zároveň využít i bazén a tenisové kurty, na kterých se chystáme zahrát si nohejbalový turnaj. Takže těch sportovišť je zde opravdu hodně. Jezdíme sem pravidelně a určitě je zdejší soustředění přínosem, tým se zde stmelí a zároveň do něj zapadnou i nový hráči. Zatím jsem nezaznamenal žádné zdravotní problémy, takže můžeme být spokojeni".

 
Související
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu