11.08.2007, Miroslav Fuks

Starší dorost na úvod remizoval

Starší dorost na úvod remizovalMěření sil pátého a šestého celku loňské extraligové dorostenecké tabulky skončilo remízou 1:1. Jedinou branku Vysočiny do sítě zlínské Tescomy vstřelil ve 47. minutě Václav Pohanka. Skóroval pouhé dvě minuty po svém příchodu na trávník v ulici Na Stoupách.

1.kolo, sobota 11.8.2007, 11:00
1:1
(0:1)
ZlínZlín

Gól Vysočiny: 47. Pohanka
FC Vysočina: Žejdlík – Kubeš, Filip, V.Černý, Štancl – Šandera (75. Demeter), Pražák, L.Procházka, Dobrovolný (60. Žilka) – Pikl,Tecl (46. Pohanka)

„Šlo o typické zahajovací utkání sezóny. Ani jeden z týmu nepodal ideální výkon a ve hře byla řada nepřesností. Nám se nedařilo zejména v první půli, kdy jsme neudrželi míč a v útoku produkovali řadu faulů. Ani jeden z týmů se nedostával do gólových šancí, přesto se Zlín v závěru půle ujal vedení po hrubé chybě Černého. Do druhé části jsme vstoupili mnohem lépe, velmi rychle jsme vyrovnali a v další dvacetiminutovce jsme měli na dosah otočení zápasu. Bohužel, naše gólovky nebyly proměněny a navíc rozhodčí v náš neprospěch posoudil dvě penaltové situace. Závěr zápasu se hrál nahoru – dolů, ale velké šance ani na jedné straně nepřinesl,“ řekl k utkání trenér Miroslav Krieg.