07.09.2018, Miroslav Fuks

Staré gardy FCV a Sparty se v krásném utkání rozešly smírně

Staré gardy FCV a Sparty se v krásném utkání rozešly smírněVrchol oslavy 70. výročí založení klubu obstaralo utkání veteránských výběrů FC Vysočina a Sparty Praha. Oba celky se sešly v parádních sestavách, předvedly množství krásných akcí a zaslouženě se rozešly smírně 4:4 (1:0). Za Jihlavu postupně skórovali Tomáš Kaplan, Michal Kadlec, Lukáš Staněk a Michal Veselý, za Pražany se dvakrát trefili Luděk Stracený a Václav Koloušek.

 
FC Vysočina veterániFC Vysočina veteráni
přát., pátek 7.9.2018, 18:00
4:4
(1:0)
SpartaSparta
 

Góly: 21. Kaplan, 48. Kadlec, 52. Staněk, 59. Veselý - 47. a 49. Stracený, 57. a 66. Koloušek
Diváci: 500
FC Vysočina veteráni: Rzeszoto, J.Bartoš - Veselý, Sláma, Tržil, Slavík, Bratršovský, Lovětínský, Caha, Vladyka, Ryška, Vácha, P.Bartoš, Kaplan, Hekerle, Kadlec, Hošťálek, Koníř, Staněk, Šebek, Zúbek, Sedláček. Trenéři: Marko, Vrzáček, Jansa.
Sparta: Blažek - Vrabec, Bažant, Denk, Margolius, Koloušek, Stracený, Jůn, Bláha, Siegl, Mocová, Pospíšil, Šmarda.
 

Komentář

Za domácí legendy ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit Jirka Malínek a Ondřej Šourek, přesto měli trenéři Marko a Vrzáček z čeho vybírat. Na straně letenského klubu bylo k dispozici výrazně méně hráčů, tudíž Sparta uvítala výpomoc Michala Šmardy, asistenta trenéra FC Vysočina, jenž v rudém dresu strávil necelé dva ligové ročníky. Mezi hráči Sparty nechyběly dřívější jihlavské opory Václav Koloušek a Jaromír Blažek. Duel byl hrán na 2 x 35 minut.

V první půli kralovaly obrany. Navíc Bartoš se v jihlavské brance překonával. Jediná branka tak padla ve 21. minutě, kdy se po centru Cahy hlavou trefil Kaplan. Ve druhém dějství výrazně povolila ofenzivní stavidla a hrálo se nahoru-dolů. Na góly byla nesmírně bohatá pasáž mezi 47. – 52. minutou. To se o vyrovnání postaral Stracený, vzápětí akci FCV gólově zakončil Kadlec, po chvilce Stracený opět vyrovnal a o tři minuty později po Kaplanově centru hlavou zavěsil Staněk. Vyrovnání na 3:3 zařídil skvěle hrající Koloušek, ovšem Vysočina po chvilce znovu vedla, když Bratršovský hlavou našel Veselého, jenž překonal Blažka. Skóre dal v 66. minutě konečnou podobu Koloušek.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2019

1. Klobása Stanislav 307b.
2. Zoubele Lukáš 153b.
3. Tijani Mohamed 145b.
4. Vejmola Luděk 131b.
5. Vaculík Lukáš 83b.
6. Fortelný Jan 79b.
7. Tlustý Petr 73b.
Aktuálně

U19 z Ostravy veze tři body

Starší dorost U19 vstoupil do nového ročníku Moravskoslezské dorostenecké ligy výhrou 2:3 na půdě "béčka" Baníku Ostrava. Střelecky se za Jihlavu prosadili Václav Havlín, Karel Pojezný a Kryštof Blokeš. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu