26.09.2020, Miroslav Fuks

S Třincem si poradil i starší dorost

S Třincem si poradil i starší dorostStarší dorost v Moravskoslezské lize najíždí na vítěznou vlnu! Třetí výhru v řadě bez inkasované branky si připsal dnes, kdy, podobně jako "áčko", přehrál Třinec - 3:0 (1:0). Dvakrát skóroval Lukáš Fila, jednu branku přidal Kryštof Crhan.

8.kolo, sobota 26.9.2020, 11:00
3:0
(1:0)
TřinecTřinec

Góly: 29. a 76. Fila L., 83. Crhan
FC Vysočina: Janota - Krejčí, Jiřík, Homola, Němeček - Trinh (84. Pekárek), Pavlík - Procházka (76. Vítek), Franěk (46. Crhan), Novotný (60. Jiroušek) - Fila L.(80. Miška)

"Ze začátku zápasu jsme byli nervózní a kazili jsme jednoduché přihrávky, až kolem 25. minuty nám začala vycházet nátlaková hra a dobrým presinkem vytvářili tlak, který vyústil ve vedoucí gól. Zbytek poločasu už byl z naší strany dobrý, jenom se nám nepovedlo z dvou vyložených šancí odskočit na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase jsme dobývali soupeřovu branku, ale nedařilo se nám ve finální fázi a tak Třinec byl stále ve hře a brejkovými situacemi nás párkrát potrápil. Naštěstí jsme se svou trpělivou hrou podruhé a vzápětí hned potřetí prosadili a utkání už v klidu dovedli do vítězného konce," řekl k utkání asistent trenéra Michal Veselý.