21.08.2020, Miroslav Fuks

Juniorka z Hlučína odjíždí s porážkou 1:0

Juniorka z Hlučína odjíždí s porážkou 1:0Juniorka dnes vyrazila ke svému prvnímu venkovnímu duelu po návratu do MSFL. Na půdě dosud neporaženého Hlučína, který získal ze dvou duelů 4 body, sehrála v poli zcela vyrovnaný zápas, ve kterém však našich mladíkům scházela efektivita a důraz před šestnáctkou. Z jediné branky zápasu se tak v 15. minutě radovali domácí.

Diváci: 141
Hlučín: Kolenko – Rubý (71. Buchwaldek), L. Kundrátek, R. Dostál (82. Dydowicz), P. Kundrátek, T. Dostál (51. Opatřil), Hudeczek, Mac, Vengřinek (90. Massaniec), Wolf, Kraut (51. Padych).
FC Vysočina B: Jágrik – Svoboda, Vraspír, Pojezný, Křišťál – Kolčava (86. Pavlas), Blokeš (56. Vošmera) – Havlín, Matulka, Chok (77. Lát) – Růžička (84. Čermák). Náhradníci: Doležal - Novák, Vácha.
Stanice TV prenosu: záznam

„V první půli na nás byl znát zbytečný respekt před soupeřem. Umocnil to zbytečně inkasovaný gól ze standardní situace. Domácí byli v první půli lepší, důraznější a lépe jim vyšel vstup do duelu. Jejich poločasové vedení bylo asi zasloužené, i když šance Kolčavy volala po vyrovnání. Šel sám na gólmana, ale trefil jej. Ve druhém poločase jsme se herně zvedli a odehráli jsme jej velmi dobře. Vypracovali jsme si tři vyložené šance, jenže dvakrát Blokeš a jednou Chok neuspěli. Závěr byl hektický a my jsme si další možnosti nevypracovali. Domácí si výhru pohlídali. Přesto jsem kluky za druhé dějství pochválil,“ uvedl k zápasu trenér Michal Kadlec.