29.04.2019, Miroslav Fuks

Juniorka v Příbrami vedla 1:2, ale nakonec padla 4:2

Juniorka v Příbrami vedla 1:2, ale nakonec padla 4:2Juniorský tým dnes sehrál vyrovnaný duel na půdě Příbrami. Domácí vedení dokázali v rychlém sledu otočit útočníci Lamin Jawo a Amir Mašić, ovšem příbramští ještě do půle vyrovnali a v 73. minutě vsítil vítěznou branku Hlúpik. V nastaveném čase pak domácí z brejku zvýšili na konečných 4:2 (2:2).

PříbramPříbram
5.kolo, neděle 28.4.2019, 13:00
4:2
(2:2)

Góly: 45. a 90. Keita, 3. Polák, 73. Hlúpik – 30. Jawo, 37. Mašič (pen.)
ŽK: 37. Puchmertl (PRI)
Rozhodčí: Matějček – Flimmel, Šimáček
Diváci: 20
Příbram: Beran – Nezník (46. Sirotek), Duda, Nitrianský, Průcha, Hloušek (73. Jelínek), Polák, Keita, Jandera, Hlúpik, Puchmertl
FC Vysočina: Dutka – Pavlík (78. Karmazín), Vedral, Křišťál, Dujmović (86. Rodan) – Sargsyan (25. Řezáč), Kolčava, Svatík (60. Urbánek), Šteffl - Mašić, Jawo. Náhradníci: Mory, Časta.

„Domácí měli lepší vstup do utkání a za vlažný přístup nás potrestali vedoucí brankou z rohu, na nějž jsem hráče před utkáním upozorňoval. Pak jsme se naštěstí herně zvedli a dokázali jsme vedení strhnout dvěma rychlými brankami na naši stranu. Duel se lámal v závěru prvního dějství, kdy jsme hodně zbytečně inkasovali vyrovnávací gól po dvou ztrátách ve středu hřiště. Bohužel, Příbram naše hrubé chyby trestala i ve druhém poločasu vítěznou brankou. Domácí si asi vítězství zasloužili, protože byli kombinačně lepší a více drželi míč. Přesto jsme měli na to, abychom dosáhli na lepší výsledek, pokud bychom hloupě neinkasovali vyrovnávací branku těsně před přestávkou,“ řekl po utkání trenér Michal Kadlec.