19.09.2007, Miroslav Fuks

Juniorka odjela z dohrávky s prázdnou

Juniorka odjela z dohrávky s prázdnouDnešní dohrávané utkání 6. kola MSFL dopadlo lépe pro domácí Kroměříž. Naše "béčko" podalo dobrý výkon, vyvinulo velkou snahu a jistě by si za výkon zasloužilo minimálně bod. Tým se bohužel nevyvaroval se chyb a tak si odvezl porážku 2:1. Jediný úspěch Vysočiny zaznamenal z penalty Rostislav Šamánek.

KroměřížKroměříž
5.kolo, středa 19.9.2007, 16:00
2:1
(2:1)

Góly: 6. Ondřejka, 41. Šilinger - 22. Šamánek (pen.)

Rozhodčí: Kratochvíl - Dorušák, Jahoda

Ž.K.: Nakládal, Prešnajder – Kříž, Čermák, Benda

Diváci: 220

Kroměříž: Drápela - Šilinger, Dorotík (59. Mazouch), Stojaník, Dobeš, Křiva, Třasoň (81. Prešnajdr), Ševčík, Nakládal, Jurčík (75. Lakomý), Ondřejka
FC Vysočina B: Štěpanovský – Benda, Havránek, Kříž, Nešpor (43. Hříbek) - Čermák (80. Niederle), Chlup, Hušbauer, Netrda - Šamánek, Rabušic (51. Borovský).

Vše podstatné se událo v první půli. Nejdříve domácí gólman Drápela v 5. minutě fantasticky vyrazil střelu z malého vápna a o minutu později se domácí ujali vedení po chybě na levé straně jihlavské obrany. Vysočina se dostala zpět do hry ve 22. minutě, kdy Hušbauer ideálně uvolnil Šamánka, ten byl faulován v pokutovém území a sám poté proměnil penaltu. Nedorozumění jihlavské defenzívy bohužel ve 41. minutě druhý vedoucí gól z kopačky Šilingera. Navíc o chvíli později Dorotík nastřelil břevno s trestného kopu. „Ve druhé části jsme se tlačili dopředu, vyvinuli jsme enormní snahu, ale ta bohužel k zaslouženému vyrovnání nevedla. Poprvé v našem dresu nastoupil útočník Borovský, který však zatím potřebuje čas na sehrání s týmem a více potrénovat,“ řekl po utkání trenér Roman Kučera.