26.08.2020, Miroslav Fuks

Juniorka na Rosice nestačila

Juniorka na Rosice nestačilaJuniorský tým se nedočkal bodového zisku ani ve třetím utkání MSFL. K dohrávce na stadión Rosic vyrazil bez posil z "áčka" a bez několika absentujících hráčů, tudíž šanci mezi dospělými dostali dorostenci Wiederlechner a Jiránek. Právě ten otevřel skóre zápasu a pomohl k poločasovému stavu 1:1. Ve druhém dějství však skórovali pouze domácí - 5:1.

Diváci: 260
Rosice: Juran – Černý (82. Šíp), Zezula, Drbal, Praks (55. Vítámvás) – Koláčný, Selinger (82. Blažík) – Kršák, P. Novák, Sedláček (67. Dobrovodský) – Malata (55. Fila)
FC Vysočina B: Doležal – Lát, Wiederlechner, Kolčava, Vácha (67. Novák) - Pavlas - Jiránek, Havlín, Vošmera, Blokeš - Čermák (72. Došek). Náhradníci: Jágrik.

„Nastoupili jsme s hodně kombinovaným a mladým mužstvem. V první půli měli domácí náznaky šancí, ale vydrželi jsme bez inkasované branky. Naopak jsme šli do vedení, když se ujala povedená střela mladíka Adama Jiránka. Mrzí mne, že vedení neudrželi do konce poločasu. Místo toho jsme Rosice do konce úvodního dějství nechali z rohového kopu a poté jsme ještě v nastaveném čase přežili penaltu, kterou domácí neproměnili. Duel se zlomil kolem 60. minuty, kdy jsme inkasovali dva slepené góly. Poté už jsme psychicky odešli, mladí kluci ztratili víru v dobrý výsledek. Sice jsme se snažili hrát nahoře, ale spíše jsme tak otevírali prostor pro domácí brejky. A z těch nás ještě dvakrát potrestali,“ sdělil po zápase trenér Michal Kadlec.