15.04.2012, Josef Žampa

Holky smetly Brumov!

Holky smetly Brumov!Brumov se v utkání Moravskoslezské ženské ligy ujal vedení, ovšem to bylo vše, co v utkání předvedl. Poté už začaly úřadovat produktivní jihlavské střelkyně, které konto domácích hráče zatížily sedmi zásahy. Vysočina tak z Brumova odvezla výhru 1:7 (1:4).

BrumovBrumov
11.kolo, sobota 14.4.2012, 15:00
1:7
(1:4)

Góly: 17. Škrabolová - 18. P.Žampová, 21. Šerá, 27. Macháčková, 39. Čechová, 56. Lačná, 65. a 82. D.Procházková
Brumov: Krahulcová - Sochorová, Kozubíková, Buriánková ( 46. Trčková ), Poláchová, Škrabolová, Plášková, Miklasová, Krahulová (31. Trochtová, 85. Koutná ), Ptáčková, Olejníková
FC Vysočina: Klimešová - Z.Žampová, Štefaniková, M.Žampová, Dáňová - Macháčková (75. Vinická), P.Žampová, Lačná, Šerá - Čechová (73. Valentová), D.Procházková (85. Ryšavá).

Domácí se pokoušely zastrašit jihlavanky svou tvrdou, mnohdy až surovou hrou, která jim byla tolerována i rozhodčími. Dokonce dokázaly již v 17. minutě skórovat, ale to bylo vše, co za celých devadesát minut předvedly. Minutu nato se prosadila P.Žampová, a toto rychlé vyrovnání vlastně rozhodlo o celém zápase. Domácí se touto rychlou odpovědí sesypaly. Nedokázaly si vypracovat jedinou slušnou šanci a ohrozit branku. Oproti tomu se hostující tým dostal do sedla a tahal otěže zápasu. Ve 21. minutě přidala druhou branku Šerá, o čtyři minuty později Macháčková a ještě do přestávky skórovala Čechová. Po změně stran se hra odvíjela ve stejné režii. Domácí jen nakopávaly balony, oproti tomu holky z Vysočiny dobře kombinovaly a ještě přidaly tři branky. V 56. minutě Lačná, v 65. a 82. minutě se dvakrát trefila D.Procházková. Jihlavská děvčata podala velmi dobrý výkon, okořeněný mnoha pěknými fotbalovými momenty.