05.09.2018, Miroslav Fuks

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti „béčku“ Ledče

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti „béčku“ LedčeFotbalisté FC Vysočina využívají první reprezentační přestávky v letošní sezóně. V rámci týdenního tréninkového bloku dnes v Praze absolvovali náročné kondiční testy a odpoledne si program zpestřili utkáním v rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal. Na Vysočinu přijel k přátelskému a netradičnímu duelu vedoucí celek havlíčkobrodského okresního přeboru – FK Ledeč nad Sázavou „B“.

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., středa 5.9.2018, 17:00
10:0
(6:0)
Ledeč n.S. BLedeč n.S. B
 

Diváci: 50
FC Vysočina: I. půle: Vízek – Vaculík, Vedral, Tlustý, Preisler – Křivánek, Zoubele, Merlo, Javůrek – Čáp, Klíma. II. půle: Vejmola – Hykel, Štěpánek, Vedral, Novotný – Fulnek, Merlo, Machuča, Ritter - Klobása, Turyna.
 

Komentář

Fotbalisté z Ledče nad Sázavou tuto jedinečnou možnost získali na základě úspěšného zapojení do projektu „Kopeme za fotbal“ (více informací ZDE). Součástí jejich návštěvy v Jihlavě nebylo jen netradiční měření sil s fotbalovými profesionály. Ledečtí hráči si prohlédli sídlo klubu, zázemí VIP Exclusive a prostory šaten A-mužstva. K utkání se převlékali ve stejné kabině, kterou před pár dny využili fotbalisté Pardubic či Vítkovic. Před utkáním proběhlo tradiční společné fotografování obou celků.

Tým trenéra Svědíka poprvé posílila nová akvizice Dominik Preisler, dres FCV premiérově navlékl talentovaný mladík Marco Merlo a cenné zkušenosti získali i dorostenci Radek Křivánek a Adam Ritter. Připomeňme, že v pátek na hráče FCV čeká další speciální utkání – „tzv. „Zápas snů“, kdy během program oslav 70. výročí založení klubu nastoupí na travnaté ploše hlavního stadiónu proti jihlavským mladším žákům v kategoriích U12 a U13. Zároveň během tohoto netradičního měření absolvují autogramiádu.

Duel proti Ledči nad Sázavou se nesl se ve znamení dobré nálady a radosti ze hry. Hrstka přítomných diváků byla svědky množství pohledných fotbalových akcí a parádiček, viděli též řadu pěkných gólů a také množství neproměněných šancí.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu se Zdeňkem Übehubrem

Dne 8. dubna to bylo 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Na úvod přijměte pozvání k nahlédnutí do pomyslné kroniky jihlavského fotbalu, přičemž roli průvodce... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu