17.02.2013, David Zeman

Dorost zdolal slovenskou Senici

Dorost zdolal slovenskou SeniciDorost U-19 za sebou má zajímavou konfrontaci se slovenskou Senicí, která po podzimu vede dorosteneckou nejvyšší soutěž. A nutno dodat, že naši dorostenci obstáli na výbornou. Zdolali totiž svého soupeře 1:0 (1:0) po gólu Demetera.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., neděle 17.2.2013, 12:00
1:0
(1:0)
SenicaSenica
 
Gól Vysočiny: Demeter.
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour, Hron(46.Ločárek), Kriegsmann, Hanousek, Pedro,Kelbler(82.Veselský), Zábrodský, Spirkoski, Klusák, Maruš, Demeter.
 

Komentář

"Senice vede po podzimní části slovenskou ligu a jde o velmi kvalitní celek. My jsme však odehráli svůj nejlepší zápas v přípravě a možná vůbec, co je mužstvo po hromadě. V prvním poločase jsme hráli výborně. Měli jsme velmi dobrý pohyb. Dobře jsme bránili a dopředu jsme byli velmi nebezpeční. Vstřelili jsme úvodní branku po standardní situaci a vytvořili si další tři čisté šance, které jsme bohužel nevyužili. Utkání jsme mohli rozhodnout již v první půli. Ve druhém poločase byl soupeř více na míči a tlačil se dopředu, pozorně jsme bránili a nepustili jej téměř do ničeho čím by nás ohrozil. Měli jsme několik brejkových situací, které jsme nedotáhli. V samém závěru jsme se dopustili dvou chyb, kde měl soupeř dvě čisté šance, které nevyužil. Stálo při nás štěstí. Celkově se hrálo špičkové mládežnické utkání ve velké rychlosti a s výborným soupeřem jsme obstáli. Mužstvo musíme pochválit." okomentoval utkání spokojený trenér David Oulehla.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč října 2019

1. Jawo Lamin 225b.
2. Fortelný Jan 218b.
3. Smejkal Tomáš 192b.
4. Vejmola Luděk 110b.
5. Tlustý Petr 98b.
6. Vaculík Lukáš 87b.
7. Tijani Mohamed 65b.
Aktuálně

Procházka: Máme toho v herním projevu hodně co zlepšovat

Důležité dorostenecké boje se z pohledu FC Vysočina odehrávají nejen MSFL. O ligu níže o postup bojuje též starší dorost B. Jak se tento úkol po polovině soutěžního ročníku daří plnit? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Pavla Procházky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu