17.02.2013, David Zeman

Dorost zdolal slovenskou Senici

Dorost zdolal slovenskou SeniciDorost U-19 za sebou má zajímavou konfrontaci se slovenskou Senicí, která po podzimu vede dorosteneckou nejvyšší soutěž. A nutno dodat, že naši dorostenci obstáli na výbornou. Zdolali totiž svého soupeře 1:0 (1:0) po gólu Demetera.

FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., neděle 17.2.2013, 12:00
1:0
(1:0)
SenicaSenica

Gól Vysočiny: Demeter.
FC Vysočina dorost: Kotnour, Hron(46.Ločárek), Kriegsmann, Hanousek, Pedro,Kelbler(82.Veselský), Zábrodský, Spirkoski, Klusák, Maruš, Demeter.

"Senice vede po podzimní části slovenskou ligu a jde o velmi kvalitní celek. My jsme však odehráli svůj nejlepší zápas v přípravě a možná vůbec, co je mužstvo po hromadě. V prvním poločase jsme hráli výborně. Měli jsme velmi dobrý pohyb. Dobře jsme bránili a dopředu jsme byli velmi nebezpeční. Vstřelili jsme úvodní branku po standardní situaci a vytvořili si další tři čisté šance, které jsme bohužel nevyužili. Utkání jsme mohli rozhodnout již v první půli. Ve druhém poločase byl soupeř více na míči a tlačil se dopředu, pozorně jsme bránili a nepustili jej téměř do ničeho čím by nás ohrozil. Měli jsme několik brejkových situací, které jsme nedotáhli. V samém závěru jsme se dopustili dvou chyb, kde měl soupeř dvě čisté šance, které nevyužil. Stálo při nás štěstí. Celkově se hrálo špičkové mládežnické utkání ve velké rychlosti a s výborným soupeřem jsme obstáli. Mužstvo musíme pochválit." okomentoval utkání spokojený trenér David Oulehla.