03.02.2013, David Zeman

Dorost v přípravě poprvé vyhrál

Dorost v přípravě poprvé vyhrálDorost U-19 si připsal v přípravě první vítězství a to proti Chrudimi, když branky střileli Demeter a Klusák.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
Přát., sobota 2.2.2013, 11:00
2:1
(2:0)
ChrudimChrudim
 
Góly: 29.Demeter, 30.Klusák
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: I.půle: Kotnour - Pedro, Kriegsmann, Hanousek, Ločárek - Hron, Maruš, Zábrodský, Klusák - Demeter, Kelbler. Od 60.min: Pelikus - Poul, Kriegsmann, Hanousek, Ujčík - Trojánek, Maruš, Zábrodský, Homola - Morava, Čáp.
 

Komentář

"Do utkání jsme vstoupili aktivně. Již v úvodu jsme si vytvořili několik príležitostí, které jsme nedokázali vyřešit ideálním řešením. Celý první poločas jsme nad soupeřem dominovali a měli územní převahu. Náš pohyb byl vcelku slušný a vytvořili jsme si několik dalších šancí a dvě jsme proměnili. Přesto je v naší hře mnoho nedostatků. Některé mikrosituace řesíme složitě, pomalu, nebo bez potřebné kvality. Musíme se dále zaměřit na práci s detailem a posouvat se dál. Ve druhé puli jsme nenavázali na první poločas a naše hra se hodně propadla. Po vystřídání jsme se ještě zhoršili a naše hra již nesnesla valné měřítko. Jsme na konci hrubé přípravy a i únava si vybíra svou daň. Nyní se již budeme věnovat dynamické části a laděni ideální formy pro první jarní kolo. Nečeká nás nic lehkého a máme před sebou ješte hodně práce." zhodnotil utkání trenér David Oulehla.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2019

1. Šulc Pavel 282b.
2. Zoubele Lukáš 179b.
3. Tijani Mohamed 103b.
4. Vaculík Lukáš 102b.
5. Novotný Filip 69b.
6. Vejmola Luděk 62b.
7. Preisler Dominik 38b.
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu