10.10.2009, Miroslav Fuks

Dorost smetl Plzeň už v první půli!

Dorost smetl Plzeň už v první půli!Starší dorostenci rázně ukončili sérii čtyř remíz a po vynikajícím výkonu v první půli smetli velice kvalitní a fyzicky silný tým Viktorie Plzeň 5:2 (4:0)! O jihlavské branky se podělili David Vacek, Tomáš Kučera, Pavel Príborský, Ondřej Přibyl a Jaroslav Málek. Naši mladíci mají po deseti kolech extraligy 19 bodů a náleží mezi tři nejlepší týmy v Česku!

10.kolo, sobota 10.10.2009, 12:00
5:2
(4:0)
PlzeňPlzeň

Góly: 8. D.Vacek, 21. T.Kučera, 32. Príborský, 37. Přibyl, 66. Málek - 70. Mandula, 75. Beránek
FC Vysočina: J.Procházka – Göth, Ptáček, Fadrný, Príborský – Přibyl (80. Vokoun), Málek, Vacek, Kosak (85. Kryštůfek) – T.Kučera (50. Zeman), Poláček.

Jihlavský dorost vtrhl na hřiště jako uragán. Vytvořil si velkou převahu a už v 8. minutě krásně z voleje napálil míč Vacek po standardce Kosaka. Jihlavská aktivita nadále pokračovala a ve 21. minutě využil T.Kučera chybu plzeňského stopera a z blízkosti zvýšil na 2:0. O 11 minut později kopal roh Kosak a na zadní tyči nezadržitelně hlavičkoval Príborský – 3:0. Tečku za skóre první půle udělal ve 37. minutě Přibyl po dalším centru Kosaka. „První půle byla z naší strany vynikající. V té druhé už naše koncentrace polevila a soupeři jsme umožnili skóre korigovat. Ještě předtím však na 5:0 zvýšil po průniku a střele z 20ti metrů Málek. Celý tým dnes podal velmi dobrý výkon a zaslouží pochvalu,“ uvedl po utkání spokojený kouč Pavel Procházka.