20.01.2010, Miroslav Fuks

Dorost gólem Císaře porazil Slavii

Dorost gólem Císaře porazil SlaviiZačátek zimní přípravy zastihl starší dorost FC Vysočina v dobré formě. Po výhře 4:1 nad Brnem dnes zdolali svěřenci Pavla Procházky na domácí půdě pražskou Slavii nejtěsněji 1:0 (1:0). Jedinou branku zaznamenal už ve 2. minutě teprve šestnáctiletý útočník Petr Císař.

FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., středa 20.1.2010, 13:00
1:0
(1:0)
SlaviaSlavia

Gól: 2. Císař
FC Vysočina dorost: J.Procházka – Göth, Kryštůfek, Fadrný, Príborský – Tesař, Vacek, Málek, Kosak – Štancl, Císař, střídající: Vokoun, absence: Kotnour, D.Černý, Přibyl a Zeman.

„Šlo o utkání dobré úrovně proti silnému a technickému soupeři. V zápase jsme si vytvořili 4 – 5 gólových příležitostí, navíc Göth nastřelil tyč. Hráči zaslouží pochvalu za přístup k utkání, plnění taktických pokynů a za velmi dobrý výkon,“ řekl k duelu trenér Pavel Procházka.