02.04.2023, Miroslav Fuks

Devatenáctka na Slavii padla brankou v posledních vteřinách

Devatenáctka na Slavii padla brankou v posledních vteřináchStarší dorost U19 zažívá výsledkově nevydařené období. Přes kvalitní výkony už tři kola čeká na bodový zisk, čímž se ve vyrovnané tabulce propadl na 10. příčku. Vysočina na Slavii vedla 0:1, když se trefil Tadeáš Záruba, ovšem sešívaní stihli do poločasu vyrovnat. V 70. minutě byl vyloučen jihlavský Raus a domácí nakonec přesnou trefou ze závěru utkání strhli výhru na svoji stranu.

SlaviaSlavia
20.kolo, sobota 1.4.2023, 11:00
2:1
(1:1)

Branky: 40. Mikulanda, 90. Trédl - 29. Záruba
Diváci: 80
FC Vysočina: Trešl - Chytrý, Švanda, Haala, Farka - Panský, Smejkal (90. Udržal) - Och (68. Hudák), Šancl (86. Starý), Záruba (90. Maňásek) - Raus.