30.08.2008, Miroslav Fuks

Čeští internacionálové předčili starou gardu Spartaku

Čeští internacionálové předčili starou gardu SpartakuKlub fotbalových internacionálů ČR sdružující bývalé české reprezentanty byl zcela nad síly bývalých hráčů jihlavského Spartaku. V pozápase druholigového duelu s Hradcem v rámci oslav 60. narozenin klubu prohráli 1:7, když čestný úspěch domácích vsítil Hamara. Z výhry se radoval i kapitán František Veselý či kouč reprezentace Petr Rada.

 
FC Vysočina veterániFC Vysočina veteráni
přát., sobota 30.8.2008, 19:00
1:7
(0:3)
Internacionálové ČRInternacionálové ČR
 
Gól za domácí: Hamara
Diváci: 300
FC Vysočina veteráni: Veselý, Jansa – Kovačík, Dvořáček, Pekárek, Leligdon, Palkovič, Hamara, Hekerle, Pospíchal, Vítů Libor, Novotný ml., Kračmar, Pospíšil, Hlávka, Štancl, Fišer, Vítů Oldřich, Cabuk, Bruzl, Morkus. Trenéři Jiří Novotný a Ladislav Novický.
Internacionálové ČR: Šimurka – Bařant, Mlejnek, Ondra, Rada Petr, Rada Karel, Veselý, Příložný, Drulák, Hruška, Štambacher, Samek, Levý, Dostál.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2019

1. Klobása Stanislav 307b.
2. Zoubele Lukáš 153b.
3. Tijani Mohamed 145b.
4. Vejmola Luděk 131b.
5. Vaculík Lukáš 83b.
6. Fortelný Jan 79b.
7. Tlustý Petr 73b.
Aktuálně

U19 z Ostravy veze tři body

Starší dorost U19 vstoupil do nového ročníku Moravskoslezské dorostenecké ligy výhrou 2:3 na půdě "béčka" Baníku Ostrava. Střelecky se za Jihlavu prosadili Václav Havlín, Karel Pojezný a Kryštof Blokeš. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu