30.08.2008, Miroslav Fuks

Čeští internacionálové předčili starou gardu Spartaku

Čeští internacionálové předčili starou gardu SpartakuKlub fotbalových internacionálů ČR sdružující bývalé české reprezentanty byl zcela nad síly bývalých hráčů jihlavského Spartaku. V pozápase druholigového duelu s Hradcem v rámci oslav 60. narozenin klubu prohráli 1:7, když čestný úspěch domácích vsítil Hamara. Z výhry se radoval i kapitán František Veselý či kouč reprezentace Petr Rada.

 
FC Vysočina veterániFC Vysočina veteráni
přát., sobota 30.8.2008, 19:00
1:7
(0:3)
Internacionálové ČRInternacionálové ČR
 
Gól za domácí: Hamara
Diváci: 300
FC Vysočina veteráni: Veselý, Jansa – Kovačík, Dvořáček, Pekárek, Leligdon, Palkovič, Hamara, Hekerle, Pospíchal, Vítů Libor, Novotný ml., Kračmar, Pospíšil, Hlávka, Štancl, Fišer, Vítů Oldřich, Cabuk, Bruzl, Morkus. Trenéři Jiří Novotný a Ladislav Novický.
Internacionálové ČR: Šimurka – Bařant, Mlejnek, Ondra, Rada Petr, Rada Karel, Veselý, Příložný, Drulák, Hruška, Štambacher, Samek, Levý, Dostál.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2019

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu