FC Vysočina - U17FC Vysočina - U17
5.kolo, sobota 31.8.2019, 13:15, sestřih
1:0
(0:0)
Olomouc BOlomouc B
 
Góly: 68. Fila
Diváci: 0
FC Vysočina - U17: Janota – Krejčí, Raus, Jiřík, Farka (50. Trojan) – Vrána – Křehlík (50. Buršík), Procházka (82. Folejtar), Miška (50. Jonáš), Vítek (71. Homola) – Fila.
Stanice TV prenosu: sestřih
 

Komentář

„Oproti minulému zápasu v Líšni jsme dnes podali mnohem bojovnější výkon, který byl podložen poctivou pracovitostí všech hráčů. Jedinou branku zápasu dal aktivní Fila, který zúročil přihrávku střídajícího Buršíka. Hosté nás zlobili svojí rychlou kombinační hrou. Ve dvou případech nás ve druhé půli podržel brankář Janota. Celkově jsme však dnes byli o malinko aktivnější a vytvořili si více střeleckých příležitostí než Olomouc. Z tohoto pohledu si myslím, že jsme nakonec vyhráli zaslouženě. Porazili jsme tak výborného soupeře, který se bude během soutěže určitě pohybovat na předních příčkách tabulky. Hráči si za svůj přístup, pracovitost a nasazení zaslouží pochvalu. Doufám, že v dalších zápasech k tomuto přidáme i více fotbalovosti a kvality na míči,“ zhodnotil výkon svých svěřenců Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu