FC VysočinaFC Vysočina
3.kolo, sobota 17.8.2019, 13:15, sestřih
6:3
(2:2)
Zlín BZlín B
 
Góly: 4., 65. a 89. Fila, 30. Buršík, 57. Bulička, 62. Homola – 14. Krystek, 27. Fuksa, 70. Šůstek
Diváci: 0
FC Vysočina: Mašek – Jiřík, Raus, Homola – Vítek (56. Vrána), Procházka (67. Vodička), Miška (64. Křehlík), Fila, Krejčí – Bulička (64. Trojan), Buršík (64. Folejtar).
Stanice TV prenosu: sestřih
 

Komentář

„Oproti minulému utkání v Ostravě jsme dnes podali mnohem horší výkon. Týmové pojetí hry nebylo dobré. Směrem do defenzívy jsme působili až chaoticky. Proto jsme do druhé půle změnili rozestavení a vrátili se k zažitější hře na čtyři klasické obránce. Určitě také musíme hrát více kombinačně. Dnes tam bylo moc nakopávaných míčů. Na druhou stranu se nám podařilo vstřelit šest hezkých branek, čehož si musíme považovat,“ shrnul utkání kouč Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu