KyjovKyjov

Góly: 67. Pekárek, 74. Vodička, 76. Bulička, 79. Luňáček – 7. Rotrekl
Diváci: 40
FC Vysočina: Vlček – Krejčí, Pekárek, Novotný (58. Jiřík), Zástěra (52. Homolka) – Smejkal (41. Bulička), Vodička – Folejtar, Miška, Křehlík – Luňáček

"V prvním poločase jsme zbytečně dlouho drželi míč na kopačkách, místo toho, abychom zrychlili hru a nenechali soupeře postavit hluboký obranný blok. Důsledkem pak bylo, že jsme blok obléhali z jedné strany na druhou a nic z toho nebylo. Po hrubé chybě dvou stoperů jsme inkasovali laciný gól. Měli jsme se snažit hrát více přes střed hřiště a hledat průnikové přihrávky na nabíhající hráče. Ve druhém poločase jsme hráli na dva útočníky a bylo to na hře znát. Naštěstí se nám podařil vstřelit gól třináct minut před koncem zápasů a pak to byla otázka jen času, kdy zápas otočíme. Za druhý poločas musím hráče pochválit, protože pochopili, co chceme hrát." okomentoval utkání trenér Libor Smejkal.