FC Vysočina - U19FC Vysočina - U19
přát., sobota 21.7.2018,  
2:0
(2:0)
PardubicePardubice
 

Góly: 6. Růžička, 19. Malata
Diváci: 0
FC Vysočina - U19: Lancman – Lokvenc (66. Shudeiwa), Svoboda T., Pojezný, Havlín – Pavlas – Křivánek (66. Samek), Svoboda A. (57. Šrámek), Trnka L. (66. Lát), Růžička (75. Svoboda A.) – Malata Mir.
 

Komentář

Kamil Průša: "V úvodních pětadvaceti minutách první půle jsme předvedli aktivní důraznou hru založenou na jednodušším přechodu do ofenzívy. Dařilo se nám měnit těžiště hry a díky krajovým hráčům jsme se dostávali do šancí. Gólově se prosadil Růžička, který zužitkoval Křivánkovu přihrávku a Malata, který si našel odražený míč opět po akci Křivánka. Následně jsme ze hry trošku vypadli. Pardubice byly více na míči a zatlačili nás před naši branku. Do žádných šancí se však nedostávaly. Ve druhé půli se hrál již oboustranně pomalejší fotbal s minimem šancí, na čemž se určitě podepsalo počasí a únava hráčů. Utkání tak skončilo výsledkem z prvního poločasu. Hru, jakou jsme předváděli v první polovině prvního poločasu, musíme zvládnout udržet v dalších zápasech déle. Nezbývá nám tedy nic jiného než tvrdě pracovat v jednotlivých trénincích. Na hráčích vidím, že si toto uvědomují!"

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu