FC Vysočina U19FC Vysočina U19
přát., sobota 21.7.2018,  
2:0
(2:0)
PardubicePardubice
 

Góly: 6. Růžička, 19. Malata
Diváci: 0
FC Vysočina U19: Lancman – Lokvenc (66. Shudeiwa), Svoboda T., Pojezný, Havlín – Pavlas – Křivánek (66. Samek), Svoboda A. (57. Šrámek), Trnka L. (66. Lát), Růžička (75. Svoboda A.) – Malata Mir.
 

Komentář

Kamil Průša: "V úvodních pětadvaceti minutách první půle jsme předvedli aktivní důraznou hru založenou na jednodušším přechodu do ofenzívy. Dařilo se nám měnit těžiště hry a díky krajovým hráčům jsme se dostávali do šancí. Gólově se prosadil Růžička, který zužitkoval Křivánkovu přihrávku a Malata, který si našel odražený míč opět po akci Křivánka. Následně jsme ze hry trošku vypadli. Pardubice byly více na míči a zatlačili nás před naši branku. Do žádných šancí se však nedostávaly. Ve druhé půli se hrál již oboustranně pomalejší fotbal s minimem šancí, na čemž se určitě podepsalo počasí a únava hráčů. Utkání tak skončilo výsledkem z prvního poločasu. Hru, jakou jsme předváděli v první polovině prvního poločasu, musíme zvládnout udržet v dalších zápasech déle. Nezbývá nám tedy nic jiného než tvrdě pracovat v jednotlivých trénincích. Na hráčích vidím, že si toto uvědomují!"

 
Související
Hráč zápasu

Hráč července 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce července 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc červenec. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu