FC Vysočina U19FC Vysočina U19
přát., středa 11.7.2018,  
3:3
(1:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice
 

Góly: Svoboda A., Lát, Čermák
Diváci: 0
FC Vysočina U19: Jágrik (45. Lancman) – Lokvenc (60. Novák), Svoboda T. (60. Samek), Pojezný (60. Nováček), Havlín (60. Vácha) – Pavlas (60. Havel) – Křivánek (60. Lát), Svoboda A. (60. Shudeiwa), Ritter (60. Trnka L.), Růžička (60. Trnka M.) – Malata Mir. (60. Čermák).
 

Komentář

Kamil Průša: "První utkání v letním přípravném období sneslo přísné měřítko. Naše hra hlavně v první půli vypadala velmi dobře. Snažili jsme se o rozehrávku od brankáře, dobře jsme pracovali s prostorem a určitě se nám také dařila přechodová fáze směrem dopředu. Velkým problémem byla součinnost našich středových záložníků při bránění. Zde nás soupeř výrazně přehrával hlavně po průnikových přihrávkách. Mám radost z našich vstřelených branek. Škoda, že jsme si v závěru utkání nechali vyrovnat. I tak je dnešní výsledek proti věkově staršímu soupeři povzbuzením do další práce!"


 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu se Zdeňkem Übehubrem

Dne 8. dubna to bylo 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Na úvod přijměte pozvání k nahlédnutí do pomyslné kroniky jihlavského fotbalu, přičemž roli průvodce... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu