BahrajnBahrajn
Turnaj, sobota 30.6.2018, 13:00, Žirovnice
3:0
(1:0)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
 

Diváci: 0
FC Vysočina jun.: Řehák (45. Kolář) - Vášíček, Vedral (70. Kolčava), Mikuška (45. Rychetník), Dujmovič (6. Průša) - Matulka (45. Křišťál), Nerad (45. Štefl), Smejkal (60. Duba), Smékal - Mašič, Turyna (45. Lorenc)
 

Komentář

Fotbalisté FC Vysočina zahájili 85. ročník Perleťového poháru v Žirovnici proti národnímu výběru Bahrajnu vedeného českým trenérem Miroslavem Soukupem. Do utkání FC Vysočina nasadili sestavu postavenou na mladých hráčích, kteří byli zařazeni do přípravy s A-týmem a dodatečně doplněni hráči z juniorky.

Do utkání vstoupili naši hráči aktivní hrou a snaživou kombinací, která končila velkou nepřesností a pomalou kombinací. Soupeř z Bahrajnu předčil náš tým, jak technikou, tak i agresivitou a rychlostí. Ve 12. minutě se Bahrajn ujal vedení krásnou střelou z 25 metrů do horního rohu branky. Z naší strany stojí za povšimnutí pouze střela Nerada z 30 minuty, která skončila nad brankou.

Ve druhé půli došlo k několika změnám, avšak obraz hry se příliš nezměnil. Největší šanci na vyrovnání měl Mašič, který neproměnil pokutový kop v 67. minutě. Který byl nařízen po průniku Lorence a následném faulu. V dalším průběhu se projevila zkušenost soupeře, který v 79. minutě a v 90. minutě zvýšil stav utkání na konečných 3:0.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

FAČR ukončila české amatérské soutěže

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR na svém dnešním zasedání rozhodl kvůli pandemii koronaviru o ukončení amatérských soutěží od třetí ligy níže včetně mládežnických soutěží. V platnosti zůstává konečné pořadí k 8. dubnu s tím, že nedojde k postupům ani sestupům. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu