BahrajnBahrajn
Turnaj, sobota 30.6.2018, 13:00, Žirovnice
3:0
(1:0)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
 

Diváci: 0
FC Vysočina jun.: Řehák (45. Kolář) - Vášíček, Vedral (70. Kolčava), Mikuška (45. Rychetník), Dujmovič (6. Průša) - Matulka (45. Křišťál), Nerad (45. Štefl), Smejkal (60. Duba), Smékal - Mašič, Turyna (45. Lorenc)
 

Komentář

Fotbalisté FC Vysočina zahájili 85. ročník Perleťového poháru v Žirovnici proti národnímu výběru Bahrajnu vedeného českým trenérem Miroslavem Soukupem. Do utkání FC Vysočina nasadili sestavu postavenou na mladých hráčích, kteří byli zařazeni do přípravy s A-týmem a dodatečně doplněni hráči z juniorky.

Do utkání vstoupili naši hráči aktivní hrou a snaživou kombinací, která končila velkou nepřesností a pomalou kombinací. Soupeř z Bahrajnu předčil náš tým, jak technikou, tak i agresivitou a rychlostí. Ve 12. minutě se Bahrajn ujal vedení krásnou střelou z 25 metrů do horního rohu branky. Z naší strany stojí za povšimnutí pouze střela Nerada z 30 minuty, která skončila nad brankou.

Ve druhé půli došlo k několika změnám, avšak obraz hry se příliš nezměnil. Největší šanci na vyrovnání měl Mašič, který neproměnil pokutový kop v 67. minutě. Který byl nařízen po průniku Lorence a následném faulu. V dalším průběhu se projevila zkušenost soupeře, který v 79. minutě a v 90. minutě zvýšil stav utkání na konečných 3:0.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu