LíšeňLíšeň
10.kolo, neděle 15.10.2017, 10:00
4:5
(1:1)

Góly: 17. a 47. Vičar, 54. Hochman, 57. Berdník - 45., 71. Kotrba, 4. Šilhart, 59. Červený, 61. Pivnička
FC Vysočina: Nevěčný, Nečada – Šerý, Hodás, Půža, Pivnička, Veselý – Červený, Dolejší (C), Nesvadba, Dobrovolný, Polanský, Šilhart, Tretera– Kotrba

„Odehráli jsme vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. Domácí měli rychlý přechod do útoku a byli na tom dobře pohybově. Dvě třetiny jsme hráli fotbal, kterým se chceme prezentovat. Ve třetí části jsme, pod tíhou vedení, řešili některé situace příliš zbrkle. Kluci ukázali týmového ducha a dokázali zápas otočit“, řekl po zápase trenér Jonatan Hána.