FC VysočinaFC Vysočina
přát., sobota 24.6.2006,  
0:1
(0:1)
BrnoBrno
 
Branka: Polách. Zápas turnaje ve Svitavách.
Diváci: 0
FC Vysočina: Tulis - Bartoš (46. Pacholík), Šourek (46. Vojtíšek), Kadlec, Heide - Veselý, Vladyka, Lovětínský, Malínek (46. Čermák) - Peška, Vácha (46. Šplíchal).
 

Komentář

„Výsledky přípravných zápasů sice nejsou rozhodující, ale jsou důležité. Protože vytváří atmosféru a náladu v mužstvu,“ uvedl zkušený kouč. Toho zklamal pouze druhý poločas utkání se Svitavami. V něm totiž Jihlava, která vedla zásluhou branek Malínka, Špíchala a Pacholíka již 3:0, nedokázala využít další své převahy, již si nad o několik tříd horším soupeřem vytvořila, a vyšla střelecky naprázdno. „Myslím si, že jsme měli přidat další branky a hrát ještě aktivněji, než jsme hráli,“ pravil Bokša.
Ve finálovém utkání pak čekal patnáctku jihlavských hráčů složitý duel nejen se silným soupeřem, ale i s úmorným počasím a ubývajícími silami. „Počítal jsem s tím, že ten druhý zápas bude velice náročný. Tam se ukázalo, o koho se můžete opřít,“ řekl jihlavský trenér, jenž však nechtěl být konkrétní. Přesto jej výkon jeho hráčů spíše potěšil. „Příjemně mě překvapilo, že bojovali, rvali se a nechtěli se smířit s tím, že prohrávají,“ nešetřil chválou Bokša.
Na letním turnaji se nepředstavil Michal Demeter, kterého trápí menší zdravotní problémy a pro tyto zápasy byl šetřen.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2020

1. Klobása Stanislav 301b.
2. Ritter Adam 190b.
3. Lancman Michal 159b.
4. Fortelný Jan 138b.
5. Mikuš Rajmund 114b.
6. Zoubele Lukáš 102b.
7. Arroyo Luis 62b.
Aktuálně

Vysočina ve druhém utkání přípravy přišla v závěru o výhru

Druhá letní přípravná konfrontace FC Vysočina s nováčkem nejvyšší soutěže nabídla vyrovnaný průběh a množství šancí na obou stranách. Nakonec bylo šťastnější Brno, které dvěma brankami Šumbery v závěru duelu otočilo nepříznivý průběh po vedoucí brance Rajmunda Mikuše ze 75. minuty – 1:2 (0:0). Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu