FC VysočinaFC Vysočina
přát., sobota 24.6.2006,  
0:1
(0:1)
BrnoBrno
 
Branka: Polách. Zápas turnaje ve Svitavách.
Diváci: 0
FC Vysočina: Tulis - Bartoš (46. Pacholík), Šourek (46. Vojtíšek), Kadlec, Heide - Veselý, Vladyka, Lovětínský, Malínek (46. Čermák) - Peška, Vácha (46. Šplíchal).
 

Komentář

„Výsledky přípravných zápasů sice nejsou rozhodující, ale jsou důležité. Protože vytváří atmosféru a náladu v mužstvu,“ uvedl zkušený kouč. Toho zklamal pouze druhý poločas utkání se Svitavami. V něm totiž Jihlava, která vedla zásluhou branek Malínka, Špíchala a Pacholíka již 3:0, nedokázala využít další své převahy, již si nad o několik tříd horším soupeřem vytvořila, a vyšla střelecky naprázdno. „Myslím si, že jsme měli přidat další branky a hrát ještě aktivněji, než jsme hráli,“ pravil Bokša.
Ve finálovém utkání pak čekal patnáctku jihlavských hráčů složitý duel nejen se silným soupeřem, ale i s úmorným počasím a ubývajícími silami. „Počítal jsem s tím, že ten druhý zápas bude velice náročný. Tam se ukázalo, o koho se můžete opřít,“ řekl jihlavský trenér, jenž však nechtěl být konkrétní. Přesto jej výkon jeho hráčů spíše potěšil. „Příjemně mě překvapilo, že bojovali, rvali se a nechtěli se smířit s tím, že prohrávají,“ nešetřil chválou Bokša.
Na letním turnaji se nepředstavil Michal Demeter, kterého trápí menší zdravotní problémy a pro tyto zápasy byl šetřen.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu