BrnoBrno
Turnaj, sobota 24.6.2006,  
1:0
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branka: Polách
Diváci: 0
FC Vysočina: Tulis - Bartoš (46. Pacholík), Šourek (46. Vojtíšek), Kadlec, Heide - Veselý, Vladyka, Lovětínský, Malínek (46. Čermák) - Peška, Vácha (46. Šplíchal).
 

Komentář

Nový trenér jihlavských fotbalistů Milan Bokša mohl být se zápasovou premiérou u mužstva spokojen.
Jeho svěřenci v sobotu odehráli první dva přípravné duely a vedli si v nich úspěšně. V úvodním střetnutí turnaje v Kamenné Horce porazili Svitavy 3:0, ve druhém podlehli prvoligovému Brnu těsně 0:1.

„Výsledky přípravných zápasů sice nejsou rozhodující, ale jsou důležité. Protože vytváří atmosféru a náladu v mužstvu,“ uvedl zkušený kouč. Toho zklamal pouze druhý poločas utkání se Svitavami. V něm totiž Jihlava, která vedla zásluhou branek Malínka, Špíchala a Pacholíka již 3:0, nedokázala využít další své převahy, již si nad o několik tříd horším soupeřem vytvořila, a vyšla střelecky naprázdno. „Myslím si, že jsme měli přidat další branky a hrát ještě aktivněji, než jsme hráli,“ pravil Bokša.

Ve finálovém utkání pak čekal patnáctku jihlavských hráčů složitý duel nejen se silným soupeřem, ale i s úmorným počasím a ubývajícími silami. „Počítal jsem s tím, že ten druhý zápas bude velice náročný. Tam se ukázalo, o koho se můžete opřít,“ řekl jihlavský trenér, jenž však nechtěl být konkrétní. Přesto jej výkon jeho hráčů spíše potěšil. „Příjemně mě překvapilo, že bojovali, rvali se a nechtěli se smířit s tím, že prohrávají,“ nešetřil chválou Bokša.

Na letním turnaji se nepředstavil Michal Demeter, kterého trápí menší zdravotní problémy a pro tyto zápasy byl šetřen.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu