(1:0)
HlučínHlučín

Góly: 52. a 70. Mir. Malata, 10. Pojezný, 37. Vošmera.
FC Vysočina: Malata Mar. – Fousek, Šrámek, Nováček, Vošmera – Ritter (45. Časta), Mikuška, Trnka L. (45. Rek), Pojezný – Havlín (45. Peca), Malata Mir.

"Všichni, kdo zápas sledovali na vlastní oči, viděli herní převahu našich kluků s jedinou vadou - malou efektvitou v koncovce. Ať už šance (v množném čísle) Mirka Malata, Adama Rittera či Vaška Havlína zůstaly neproměněny. Jediný, kdo v 1. poločase zachoval chladnou hlavu byl Karel Pojezný, a tak poločas skončil 1:0. Po změně stran jsme pokračovali v dobré hře a odměnou byly nakonec i branky v síti hlučínského brankáře. Nejprve nekompromisně zavěsil pod horní tyč dobře hrající Filip Vošmera. Poté dvakrát zblízka skóroval kanonýr Mirek Malata, a tak se zrodil výsledek 4:0. Jsme rádi, že jsme nedostali branku a defenzivní činnost celého týmu fungovala dobře. Dále musíme pracovat na finální fázi", řekl po zápase asistent trenéra Jonatan Hána.