3:1
(2:0)

Diváci: 30
FC Vysočina: Doležal (57. Wendl) - Peca (35. Fousek), Vrtal (35. Trnka), Pojezný, Trnka - Nováček, Vácha, Havlín, Švanda (48. Juříček) - Ritter, Havel.

"Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, odehráli jsme ve Zlíně kvalitní partii. Pouze individuelní chyby nás stály bodový zisk. Prvních 15 minut
patřilo nám. Dobře jsme kombinovali a sbírali odražené míče. Pěkná kombinace po ose Peca - Ritter - Pojezný skončila střelou nad.
Domácí se poprvé ke slovu dostali v 16 minutě. Míč proskákal přes naše brankové území bez povšimnutí. V tento moment jsme vypadli ze hry
a domácí toho dokonale využili. Ve 20. minutě jsme prohráli osobní souboj ve středu hřiště, střelu z hranice pokutového území Doležal vyrazil
pouze k dobíhajícímu útočníkovi a ten si již věděl rady. Ve 25. minutě už to bylo 2:0. Na naší levé straně jsme propadli v souboji 1:1 a křižná
střela skončila v naší bráně - 2:0. Do konce poločasu jsme se již nedokázali herně zvednout.
Do druhé části jsme posílili útok a celý druhý poločas to bylo i vidět. Bohužel v jeho samém začátku domácí vsítili zřejmě rozhodující gól
- 3:0. Po té již zápas byl v naší režii. Pěkným kombinacím však chyběla kvalitnější předfinální fáze a tak jsme se dokázali prosadit až v 52. minutě. Havlín krásnou ranou z 23 metrů vymetl pavučinu v bráně Zlína. V poslední minutě stihl ještě Pojezný z přímého kopu orazítkovat tyč." řekl po utkání trenér Lukáš Staněk.