Góly: 36. Ondráček, 41. Böhm – 29. Mešanović
ŽK: Špidlen - Mešanović
Bohemians Praha: Winter - Krystan, Fenyk, Bohm, Grussmann, Kabele, Duchnič, Liantsevich, Grznár, Špidlen, Petrášek.
FC Vysočina: Procházka – Gabriel (31. Šandera), Štrbák, Kryštůfek, Josl (31. Šilinger) – Vacek (31. Zeman), Jungr – Helísek, Kučera, Rudnytskyy – Mešanović.

Skóre utkání otevřel ve 29. minutě aktivní Mešanović, který byl ideálně vysunut, obešel i gólmana Wintera a zasunul do prázdné branky. Ve druhé části však Vysočina vedení neudržela. V 36. minutě totiž vyrovnal po standardní situaci Ondrášek a ve 41. minutě se po samostatné akci prosadil Böhm. Po brejku přešel přes jihlavské obránce i gólmana a skóroval - 2:1.