Góly: 17. Střihavka, 89. Rajnoch. Rozhodčí: Helebrant. ŽK: Obermajer - Polonyi.
Diváci: 1567
Bohemians 1905: Raba - Lesák (78. Strnad), Janáček, Obermajer, Třasák - Čapek, Melecký, Rajnoch, Kamenský - Bednář (66. Dozorec), Střihavka (83. Tsuchiya).
FC Vysočina: Vorel 3 - Bartoš 2 (33. Baštař 3). Kadlec 2, Čep 2, Kotrys 1 – Veselý 3, Večeřa 3, Vladyka 2, Liška 2 - Hošťálek 2 (74. Navrátil), Vorlický 2 (64. Polonyi).

Jihlava na stoupila ve vršovickém ďolíčku s otevřeným hledím, žádný prešovský beton se na hřišti favorita nekonal. Jediná branka první půle padla po sběhnutí Kamenského a jeho následném zpětném centru. Melecký přistrčil na šestnáctce míč Třasákovi a jeho nepovedený volej se dostal k zapomenutému Střihavkovi, který překonal Vorla - 1:0. Po půlhodině přišel smolný okamžik, Bartoš byl odnesen na nosítkách a sanitkou odvezen do nemocnice s podezřením na zlomeninu kotníku. Krátce poté po stříleném centru Vorlického Hošťálek předskočil Rabu, ale hlavičkoval vedle. V nastaveném čase ještě Vladyku při kličce přetlačil ve vápně v dobré pozici Obermajer.

V úvodu druhé půle hlavičkoval těsně vedle Střihavka, který v 57. minutě ještě sebral z hlavy gól lépe postavenému Rajnochovi. Postupně začala přebírat iniciativu Jihlava, ale do šancí se nedostávala. V 73. sice Polonyi skóroval, ale radost mu zkazil zvednutý praporek. V 76. chyboval Lesák, ale průnik Lišky skončil jen trestným kopem a v 78. minutě se v dobré pozici nechal odblokovat Veselý. Hosté vrhli všechny síly do útoku, ale v předposlední minutě Bohemians podnikli brejk a na střelu Rajnocha Vorel vůbec nereagoval - 2:0.

6.kolo | Bohemians 1905 - FC Vysočina | 2:0
21.kolo | FC Vysočina - Bohemians 1905 | 2:2