12.kolo, sobota 4.6.2011, 16:30
2:3
(1:1)
Sokol KněžiceSokol Kněžice

Brankly: vlastní, Neckařová Lenka - Sobotková Monika, Bastlová Lucie, Honsová Linda
Diváci: 40
FC Vysočina B: Kolouchová - Němcová, Krpálková, Procházková - Sedláková - Haubertová, Neckařová, Walicová - Kručayová, Šťastná, Zadinová

Ve velkém vedru se naše holky utkaly s lídrem soutěže z Kněžic. Utkání bylo o bojovnosti a oba týmy se snažily. Nás se k utkání sešlo pouze 11. Byly k vidění pohledné akce na obou stranách. Nám se povedla pěkná akce v 35.min. Neckařová poslala míč na pravou stranu Kručayové, ta utekla a pěkně nacentrovala před branku. Tam svedla souboj Zadinová a obránkyně z Kněžic poslala míč pod tlakem do vlastní sítě - 1:0. V 39.min se hostům povedla akce po levé straně a vyrovnaly na 1:1. Tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase se hrálo stejně. Utkání bylo vyrovnané a oba soupeři hrozily. Přesto byly hosté o něco nebezpečnější. V 60.min se po trestném kopu ujaly vední 1:2. O chvíly později se hostům povedla pěkná brejková situace a zvýšily na 1:3. Naše holky přidaly za snahou snížit. Povedlo se to až v 78.min Neckařové. Ta napřáhla z 25m a brankářka hostí, která stála trochu více z branky, neměla šanci - 2:3. Do konce utkání se už nic nestalo a utkání skončilo výhrou hostí. Oba týmy hrály dobře, bylo to pěkné utkání. Hosté o tu jednu branku byly přece jen lepší. Naše holky zahrály dobře a bojovaly a nic soupeři zadarmo nedarovaly.