(0:0)

Góly: 59. Petr, 79. Kotyza
Vlašim: Drápela (1. Toma) - Droppa, M. Nešpor, Krmpotič, Schuster - Kotyza, Jungr, J. Petrů (41. Broschinský), Matějka - Petr, Nádeníček.
FC Vysočina: Rožník - Veselý (41. Gabriel), Halama, Šimáček (41. Tlustý), Gavrić - Dolejš (41. Zelinka), Vaculík, Karlík (41. Gába), Krutý (41. Görner), Kosak (41. Demeter) - Tecl (41. Simr).

Vysočina byla v první půli aktivnější, ovšem scházela jí obvyklá lehkost a fotbalovost. Šancí bylo na obou stranách pomálu. Tu největší neproměnil po uvolnění Karlíka mladík Kosak, který sám před gólmanem volil místo kličky střelu, kterou brankář Vlašimi vyrazil na roh. Druhá část už vyšla lépe Vlašimi. V 59. minutě dobře zakombinovali a odražený míč napálil pěkným volejem do sítě Petr. Poté se Jihlava tlačila do ofenzívy, ovšem její převaha byla spíše platonická. Naopak minutu před koncem (turnajové zápasy se hrály 2 x 40 minut) udělal chybu Gavrić a Kotyza sám před Rožníkem volil gólovou kličku – 2:0.

14.kolo | FC Vysočina - Vlašim | 1:0
29.kolo | Vlašim - FC Vysočina | 0:1