Brno BBrno B

Góly: 27. Kryštůfek vlastní, 72. Stehlík
ŽK: 85. Beránek, 90. Kavka - 79. Stehlík, 79. Polách, 86. Malík
FC Vysočina B: Matiášek - Kryštůfek, Procházka, Čížek (82. Kolařík), Bouček (75. Kulík) – Brabec (63. Havel), Hráček, Beránek, Lacina - Kavka, Vokoun.

Do utkání vstoupili domácí s cílem odčinit předchozí prohru s 1. SC Znojmo. Již od začátku utkání bylo na obou stranách k vidění několik nepřesností. Domácí si první velkou šanci vypracovali až ve 25. minutě, kdy se v obrovské šanci na malém vápně ocitl Lacina, který, ale svojí šanci neproměnil. Hosté zhruba za dvě minuty odpověděli, když si po standardní situaci nešťastnou náhodou vsítil Kryštůfek vlastní branku a hosté se dostali do vedení. Poločas se dohrával v režii hostů, kteří prakticky domácí nepustili k míči.
Do druhého poločasu nevkročili jihlavští správnou nohou, ve hře přetrvávaly nepřesnosti a kluci se nebyli schopni dostat do lepší příležitosti ke vstřelení branky. V 72. minutě zvyšoval brněnský Stehlík a hosté již vedli 0:2. Ani v poslední dvacetiminutovce se Jihlavským nepodařilo snížit, a tak si zaslouženě odvážejí hosté tři body.